Studiuj informatykę w Powiecie Radzyńskim!

Informatyk Informatyk Canva Pro
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa
Czytaj 636 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Wiadomość z ostatniej chwili: Polska Komisja Akredytacyjna wyraziła zgodę na utworzenie kierunku informatycznego studiów stacjonarnych w murach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Z radością informujemy, że Akademia Bialska Nauk Stosowanych w Białej Podlaskiej w swojej filii mieszczącej się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim ogłosiła otwarcie nowego kierunku studiów - Informatyka. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych, Polska Komisja Akredytacyjna wyraziła zgodę na tę inicjatywę, umożliwiając młodym umysłom zdobycie wiedzy i umiejętności w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kandydatów do wzięcia udziału w pierwszej rekrutacji na kierunek Informatyka w radzyńskiej filii Akademii Bialskiej. Uczelnia zapewnia doskonałe warunki nauki, wykwalifikowaną kadrę akademicką oraz zaplecze techniczne.

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, by studiować swój wymarzony kierunek. Nie czekaj, weź udział w rekrutacji!

Akademia Bialska Nauk Stosowanych w Białej Podlaskiej 
ul. Sidorska 95/97 pokój 108
tel. 83 344 99 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegóły: https://rekrutacja.akademiabialska.pl/filia-w-radzyniu-podlaskim?fbclid=IwAR01RNLhF_fDfDtnjxUgjZyWsc8VNylMWj_lAO7ahq4SQowmu4T47EcKE9Y 

Ostatnio modyfikowany piątek, 04 sierpień 2023 07:08

Najczęściej czytane

W upał chrońmy się przed słońcem

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy

Światowy Dzień Krwiodawcy

14 Cze 2024 Wiadomości

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu