„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie"

Plakat Plakat „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie"
Opublikowane w Powiat wspiera

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca już od września i potrwa do końca października. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października br. ), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych.

W województwie lubelskim szkolenia odbędą się:

• w 19 Brygadzie Zmechanizowanej w Lublinie szkolenie odbędzie się 30 września 2023 r.
  • w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie szkolenie odbędzie się 14 października 2023 r

Szczegółowe informacje dotyczące miejsc i terminów znajdziecie Państwo pod adresem https://www.wojsko-polskie.pl/zostanzolnierzem/articles/aktualnosci/juz-czwarta-grupowa-edycja-trenuj-z-wojskiem/

Ostatnio modyfikowany wtorek, 12 wrzesień 2023 10:14

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego