INFORMATOR POWIATOWY - wydanie nr 3 (14)

Okładka Okładka Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Zachęcamy do zapoznania się z czerwcowym numerem INFORMATORA POWIATOWEGO - wydanie nr 3 (14) z dnia 10 października 2023 r.

Można go zdobyć bezpłatnie w licznych punktach handlowych powiatu radzyńskiego. W tym wydaniu przeczytasz o: wsparciu finansowym na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Radzyniu, uroczystym otwarciu odnowionego mostu w Lisiowólce, kolejnych inwestycjach drogowych w powiecie, nominacji nowego Radnego do Rady Powiatu, wręczonych stypendiach dla wyróżniających się uczniów, ceremonii przysięgi żołnierzy WOT, uroczystościach policji, świętowaniu Dni Radzynia 2023, tradycyjnych Dożynkach w Wohyniu oraz wielu innych tematach z życia naszego powiatu.

Miłego czytania!

Link do wersji online gazety znajduje się tutaj!

Ostatnio modyfikowany czwartek, 12 październik 2023 07:44

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa