XX Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej w Kolembrodach

występ zespołu występ zespołu Krzysztof Olszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

Po raz dwudziesty w Kolembrodach, w połowie października odbył się Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnych połączony z XX - leciem zespołu Kwiaty Polne. 22 października br. uroczysta Eucharystia w Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny poprzedziła występy 17 zespołów oraz dzieci i młodzieży. Gospodarzami wydarzenia byli: Kwiaty Polne, Wójt Gminy Komarówka Podlaska Ireneusz Demianiuk oraz Gminne Centrum Kultury w Komarówce. W wydarzeniu wziął udział Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

Przegląd Pieśni Maryjnej jest okazją do propagowania wartości chrześcijańskich i kultywowania tradycji religijnych oraz integracji społeczności lokalnej. Wydarzenie daje możliwość amatorskim zespołom i solistom do zaprezentowania umiejętności wokalnych.

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy