Sukces Radzyńskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego

Mikołaj Mikołaj ROK
Opublikowane w Powiat wspiera

Po raz kolejny na Rynku w Radzyniu odbył się Radzyński Kiermasz Bożonarodzeniowy. Impreza zgromadziła rekordową ilość wystawców, nie zawiedli też mieszkańcy miasta. Radzyński Ośrodek Kultury szczególnie zadbał o najmłodszych uczestników wydarzenia, dla których przygotował wizytę Świętego Mikołaja. 2 grudnia w Radzyniu przebiegał pod znakiem pięknej zimowej pogody, dlatego atmosfera kiermaszu była naprawdę świąteczna. Na wszystkich przybyłych czekały stoiska wypełnione różnego rodzaju produktami. Wystawcy, których w tym roku było ponad 80., prezentowali między innymi świąteczne rękodzieło (stroiki, wieńce, ozdoby choinkowe), tradycyjne przysmaki (miody, chleby, sery, wędliny) czy nawet gotowe przybrane choinki.

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy