Niezwykła wizyta Świętego Mikołaja w radzyńskim SP ZOZ

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

Wczoraj, 20 grudnia br. w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim miało miejsce niezwykłe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci małych Pacjentów oraz personelu placówki. Na oddział dziecięcy zawitał niespodziewany gość Święty Mikołaj, uosabiający ducha świąt, w towarzystwie Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego oraz jego zastępcy Michała Zająca, obdarowując dzieci prezentami, przynosząc uśmiech na ich twarze. Ta wizyta była szczególnie ważna dla dzieci, które z powodu choroby muszą spędzić ten wyjątkowy czas w szpitalu, poza domem.

Dyrektorzy SP ZOZ również wzięli aktywny udział w tym wydarzeniu, co świadczy o ich zaangażowaniu nie tylko w kwestie zarządzania placówką, ale także w aspekty społeczne i emocjonalne opieki zdrowotnej. Inicjatorem akcji był przedstawiciel Stowarzyszenia „Przyjaciele Szkoły” Artur Firla.

Ta serdeczna i pełna ciepła wizyta Świętego Mikołaja oraz przedstawicieli samorządu Powiatu Radzyńskiego w SP ZOZ jest przykładem, jak niewielkie gesty mogą mieć ogromne znaczenie dla tych, którzy przeżywają trudne chwile, walcząc z chorobą.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 21 grudzień 2023 14:13

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy

14 Cze 2024 Wiadomości