Informujemy, że został uruchomiony program Aktywny Samorząd

informacja informacja
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim informuje, że został uruchomiony program Aktywny Samorząd, który przewiduje wsparcie adresowane do indywidualnych osób niepełnosprawnych w ramach:

MODUŁ I  Likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową
 MODUŁ II Pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym

Realizatorem programu w powiecie radzyńskim jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim z siedzibą przy ul. Lubelskiej 5  tel. 83 352 72 66.

Przyjmowanie wniosków:

MODUŁ I          - od dnia 01.03.2024 r. do 31.08.2024 r.

MODUŁ II         - do dnia 31.03.2024 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2023/2024)

- do dnia 10 października 2024 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2024/2025)

Wniosek o dofinansowanie można złożyć w formie elektronicznej w dedykowanym systemie przygotowanym przez PFRON: SOW – System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON, dostępnym pod adresem: https://sow.pfron.org.pl/

Darmowy System (www.sow.pfron.org.pl ), za którego pośrednictwem można ubiegać się o dofinansowanie ze środków PFRON, dostępny jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Jedyne, co jest potrzebne to:
- dostęp do Internetu,
- aktywne konto w Systemie SOW,
- posiadanie Profilu Zaufanego, który można potwierdzić w wielu instytucjach pożytku publicznego oraz on-line na stronach dziesięciu różnych banków.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 14 marzec 2024 12:13

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty