Ruszył nabór na bezpłatne szkolenia Branżowego Centrum Umiejętności w zakresie elektryki w Radzyniu Podlaskim

Elektryk Elektryk BCU
Opublikowane w Oświata
Czytaj 348 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Trwa obecnie rekrutacja na cztery pierwsze bezpłatne szkolenia BCU w Radzyniu Podlaskim. By się na nie zapisać wystarczy wejść na stronę www.bcuelektryka.pl i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy

Pierwsza tura szkoleń – zapisz się na www.bcuelektryka.pl

Z założenia oferta  szkoleniowa BCU w Radzyniu Podlaskim ma umożliwiać zarówno kształcenie młodzieży i osób, które chcą się przebranżowić, dokształcanie (w tym wysoce specjalistyczne) dorosłych oraz podnoszenie kwalifikacji nauczycieli. Pierwsza tura szkoleń adresowana jest do  osób w wieku od 14-24 r.ż. i zaprasza na szkolenia przygotowujące do egzaminu zawodowego z kwalifikacji ELE.02 i ELE 05, z obsługi urządzeń i instalacji elektrycznych w zakresie do 1kV, a także montażu i zabudowy rozdzielnicy modułowej.

Specjalistyczne szkolenia

Uruchamiane szkolenia są pierwszą turą z serii szkoleń BCU w Radzyniu Podlaskim, które ma być wiodącym centrum budowania kompetencji w dziedzinie elektryki w Polsce.. W ofercie znajdą się zarówno szkolenia podstawowe, jak i te oferujące wysokospecjalistyczna wiedzą, także z zakresu nowych technologii. Powstaje tu przestrzeń współpracy między szkoleniem zawodowym, a biznesem, które stawia na wysoką jakość edukacji, innowacyjność i kształcenie praktycznych umiejętności.

Elektryk – zawód z przyszłością

Zawód elektryka to jeden z nielicznych zawodów gwarantujących pracę niemal od ręki, przede wszystkim ze względu na ogromny deficyt wykwalifikowanych elektryków dostępnych na rynku i rosnące zapotrzebowanie na ich pracę w każdym sektorze gospodarki. To pewne i dobrze płatne warunki pracy. Nasze BCU ma ambicje stać się prawdziwym zapleczem energetycznym Polski w zakresie kształcenia kadr. Stawiamy tu  specjalistyczną wiedzę podążającą za rozwojem technologii, a także tworzymy silną bazę do sukcesów na rynku pracy. – mówi Grażyna Dzida zarządzająca BCU w Radzyniu Podlaskim. - Współpracujemy ściśle ze środowiskiem naukowym, jak i branżowymi pracodawcami. Strategicznymi Partnerami naszego BCU są: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych i Politechnika Lubelska.

Pozostańmy w kontakcie: www.bcuelektryka.pl, tel.: 83 411-13-19, 83 411-13-18

  

Utworzenie zaawansowanego technologicznie ośrodka kształcenia, szkolenia i egzaminowania w dziedzinie elektryki - Branżowe Centrum Umiejętności w Powiecie Radzyńskim, współfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Kwota wsparcia 13 000 000,00 zł.

 

 

 

Więcej z kategorii: Praktyki w Portugalii »

Najczęściej czytane

Nagrody Sportowe Starosty Radzyńskiego: Uhonorowanie wybitnych Sportowców i Trenerów

Nagrody Sportowe Starosty Radzyński…

28 Maj 2024 Powiat wspiera

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

27 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu