IX Forum Bibliotekarzy Powiatu Radzyńskiego oraz Dzień Bibliotek i Bibliotekarza

Kwiaty od Starosty Radzyńskiego i Burmistrza Radzynia Podlaskiego Kwiaty od Starosty Radzyńskiego i Burmistrza Radzynia Podlaskiego MBP Radzyń Podlaski
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 548 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

7 maja br. z okazji Dnia Bibliotekarza, odbyło się IX Forum Bibliotekarzy Powiatu Radzyńskiego. To coroczne wydarzenie stało się znakomitą okazją do spotkań, wymiany doświadczeń oraz uczestnictwa w szkoleniach. Bibliotekarze z całego powiatu mieli możliwość nie tylko zgłębiać wiedzę, ale także celebrować swoje zawodowe święto.

Uroczystość uświetnili Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jakub Jakubowski. Starosta i Burmistrz złożyli słowa uznania i życzenia, podkreślając znaczenie bibliotek i ich pracowników w edukacji oraz kulturze lokalnej. Uroczystości towarzyszyły kwiaty oraz ciepłe słowa skierowane do wszystkich bibliotekarzy, co stanowiło wyraz wdzięczności za ich codzienną pracę i zaangażowanie.

Specjalne podziękowania skierowane zostały także do dr Renaty Malesy, która poprowadziła jedno z kluczowych szkoleń. Wśród uczestniczących instytucji znalazły się: Gminne Biblioteki Publiczne z: Komarówki, Czemiernik, Kąkolewnicy, Bork oraz Ulana, reprezentujące szerokie spektrum działań bibliotecznych w powiecie. Przedstawiciele tych placówek mieli okazję do wymiany pomysłów oraz omówienia wyzwań, z jakimi spotykają się na co dzień w swojej pracy.

IX Forum Bibliotekarzy Powiatu Radzyńskiego nie tylko podkreśliło znaczenie bibliotek w społecznościach lokalnych, ale również przyczyniło się do wzmacniania więzi między bibliotekarzami. 

Foto: MBP Radzyń Podlaski

Najczęściej czytane

Nagrody Sportowe Starosty Radzyńskiego: Uhonorowanie wybitnych Sportowców i Trenerów

Nagrody Sportowe Starosty Radzyński…

28 Maj 2024 Powiat wspiera

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

27 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu