Wieczornica ku czci Świętego Jana Pawła II

Wieczornica - występ uczniów ZSP Wieczornica - występ uczniów ZSP fot.Beata Fijałek
Opublikowane w Powiat wspiera

19 maja br. w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbyła się Wieczornica ku czci Świętego Jana Pawła II. Gospodarzami wydarzenia był Proboszcz Ks. Kanonik Jarosław Sutryk oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim – Grażyna Dzida. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godzinie 18.00. w intencji całej społeczności ZSP. Na Wieczornicę, której tegorocznym hasłem były słowa – „Papież orędownik pokoju” przybyli przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy przedsiębiorstw Radzynia Podlaskiego, nauczyciele ZSP, mieszkańcy, księża wśród których był delegat biskupa ks. kan. dr Grzegorz Stolarski – opiekun Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II oraz dziekan dekanatu radzyńskiego ks. kan. Krzysztof Pawelec.

W wydarzeniu udział  wziął Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Wicestarosta Ireneusz Mroczek.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 21 maj 2024 07:21

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"