VI Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców – Powiat Radzyński na pierwszym miejscu!

Najlepszy Strzelec Turnieju Tomasz Stephan Najlepszy Strzelec Turnieju Tomasz Stephan fot.Izabela Grzybowska
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 224 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

22 maja br. we Wrzosowie odbył się VI Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców, który przyniósł wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Organizatorami tego wydarzenia byli: Powiat Radzyński, Gmina Borki oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach z/ s w Woli Osowińskiej. Turniej zgromadził zawodników z : Powiatu Radzyńskiego, Miasta Czemierniki oraz Gmin: Borki, Wohyń, Radzyń Podlaski i Kąkolewnica. Każda z tych jednostek samorządowych wysłała pięcioosobowe drużyny, reprezentujące swoje urzędy. To właśnie oni stanowili uczestników turnieju, gotowych do rywalizacji i zdobycia tytułu wybitnych strzelców. Najlepsi w turnieju otrzymali nagrody z rąk Wicestarosty Powiatu Radzyńskiego Ireneusza Mroczka oraz Wójta Gminy Borki Marcina Czyżaka.

Zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności strzeleckie zarówno z broni krótkiej, jak i długiej. Każdy z uczestników oddał osiem strzałów, dążąc do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Atmosfera na strzelnicy była pełna sportowej rywalizacji, a jednocześnie panowała przyjazna atmosfera, gdzie wszyscy uczestnicy wspierali się nawzajem i podziwiali umiejętności swoich rywali.

Po zaciętej walce, poznaliśmy zwycięzców VI Powiatowego Turnieju Strzeleckiego Samorządowców. Powiat Radzyński okazał się bezkonkurencyjny, zajmując pierwsze miejsce. Drużyna pokazała nie tylko doskonałe umiejętności strzeleckie, ale także ducha zespołowego i determinację w dążeniu do zwycięstwa. Drugie miejsce zajęła drużyna Miasta Czemierniki, również prezentując wysoki poziom strzelecki podczas zawodów. Emocje wywołała rywalizacja o trzecie miejsce między drużynami z Bork i Wohynia. Po zaciętej dogrywce, pełnej napięcia i determinacji, to drużyna z Gminy Borki wyszła zwycięsko, zajmując trzecie miejsce na podium.

Wyniki:

I MIEJSCE- Powiat Radzyński

II MIEJSCE- Urząd Miasta Czemierniki

III MIEJSCE- Urząd Gminy Borki

IV MIEJSCE- Urząd Gminy Wohyń

V MIEJSCE- Urząd Gminy Radzyń Podlaski

VI MIEJSCE Urząd Gminy Kąkolewnica.

W indywidualnej klasyfikacji KRÓLOWĄ STRZELCÓW została Marta Ryszkowska z Gminy Borki,  a KRÓLEM STRZELCÓW - Tomasz Stephan z Powiatu Radzyńskiego.

VI Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców był nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do integracji samorządowych jednostek. Był to czas na rozmowy i wymianę doświadczeń. Takie inicjatywy, które łączą lokalne społeczności i promują sport oraz współpracę, są niezwykle ważne dla rozwoju regionu i budowania więzi między różnymi jednostkami samorządowymi.

Sukces tego turnieju nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego Powiatu Radzyńskiego, który ufundował puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję turnieju, licząc na również emocjonujące i udane zawody.

 

Najczęściej czytane

W upał chrońmy się przed słońcem

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy

Światowy Dzień Krwiodawcy

14 Cze 2024 Wiadomości

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu