XIII Gala Mam Talent oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością w SOSW w Radzyniu Podlaskim

wspólne zdjęcie wspólne zdjęcie SOSW
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 187 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

22 maja br. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim odbyła się XIII Gala Mam Talent, połączona z obchodami Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością. Gala to już tradycja, która jest doskonałą okazją do zaprezentowania umiejętności przed szeroką publicznością. Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego, oraz przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Razem".

Uczestnicy tegorocznej edycji pokazali, że niepełnosprawność nie stanowi bariery w rozwijaniu pasji i talentów. W programie znalazły się występy wokalne, taneczne, teatralne oraz prezentacje artystyczne, które wzbudziły zachwyt i uznanie zgromadzonych gości.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele lokalnych władz, instytucji edukacyjnych i społecznych, a także rodziny i przyjaciele uczestników. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wyraził uznanie dla wszystkich uczestników oraz organizatorów, podkreślając znaczenie takich inicjatyw w budowaniu społeczności opartej na szacunku i wzajemnym wsparciu.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim jest przykładem instytucji, która aktywnie działa na rzecz poprawy sytuacji osób z niepełnosprawnościami.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 23 maj 2024 13:05

Najczęściej czytane

W upał chrońmy się przed słońcem

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy

Światowy Dzień Krwiodawcy

14 Cze 2024 Wiadomości

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu