Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Prezydent RP Andrzej Duda oraz Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski Prezydent RP Andrzej Duda oraz Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

24 maja br. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego odbyły się obchody Dnia Samorządu Terytorialnego z udziałem Pary Prezydenckiej. Na uroczystość zaproszeni zostali przedstawiciele samorządów, w tym Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Burmistrz Czemiernik Arkadiusz Filipek.

Starosta Radzyński otrzymał zaproszenie jako doświadczony samorządowiec z wieloletnim stażem, który odegrał znaczącą rolę w rozwoju Powiatu Radzyńskiego. Prezydent RP Andrzej Duda podczas uroczystości podziękował wszystkim samorządowcom za ich ciężką pracę na rzecz lokalnych społeczności, podkreślając, jak wiele zmieniło się w Polsce dzięki ich zaangażowaniu od czasów transformacji ustrojowej. Szczególne podziękowania skierował do tych, którzy pomagali uchodźcom z Ukrainy, podkreślając znaczenie współpracy i solidarności w trudnych czasach.

Burmistrz Czemiernik Arkadiusz Filipek, również brał udział w uroczystości, reprezentując swoją gminę i podkreślając znaczenie lokalnych inicjatyw dla rozwoju całego kraju. Współpraca między różnymi szczeblami samorządu jest kluczowa dla realizacji wspólnych celów i podnoszenia standardu życia obywateli.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 27 maj 2024 12:11

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"