Starosta Szczepan Niebrzegowski składa życzenia najmłodszym

wspólne zdjęcie wspólne zdjęcie fot. Izabela Grzybowska
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

31 maja br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski odwiedził Oddział Dziecięcy w radzyńskim szpitalu oraz Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze "Mój Dom", aby złożyć życzenia z okazji Dnia Dziecka i wręczyć prezenty. Towarzyszyły mu postacie Myszki Miki, w które wcielili się : Ania i Artur Firla. Ta wspólna inicjatywa miała na celu przynieść radość najmłodszym i uczynić ich dzień wyjątkowym.

Podczas wizyty Szczepan Niebrzegowski rozmawiał z dziećmi, ich rodzicami oraz opiekunami, starając się wnieść ciepło i uśmiech w ich codzienność. Starosta wręczając upominki podkreślił, jak ważne jest, aby każde dziecko czuło się docenione i pamiętane, zwłaszcza w takich dniach jak Dzień Dziecka.

Postacie Myszki Miki dodały spotkaniom magii i sprawiły, że dzieci mogły cieszyć się obecnością ulubionych bohaterów. Dzień Dziecka stał się dla wielu niezapomnianym i pełnym radości wydarzeniem.

Ostatnio modyfikowany piątek, 31 maj 2024 12:57

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"