XLVII sesja Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Na podstawie art.15 ust.1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U. z 2018 r. poz. 995, z późn.zm.) zwołuję na dzień 18 października 2018 roku o godz.14:00 sesję Nr XLVII Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej ul. Pomiarowa 1 w Radzyniu Podlaskim.

Porządek obrad

1. Otwarcie sesji
    - stwierdzenie quorum
    - ustalenie porządku obrad,

- przyjęcie protokołów z sesji Rady Powiatu:
Nr XLII z dnia 28 czerwca 2018 roku
Nr XLIII z dnia 19 lipca 2018 roku
Nr XLIV z  dnia 31 lipca 2018 roku
Nr XLV z dnia 14 września 2018 roku
Nr XLVI z dnia 27 września 2018 roku
  • Interpelacje i zapytania.
  • Informacja o pracy Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim w okresie pomiędzy sesjami.
  • Informacja o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Radzyńskiego, informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć, o wykonaniu planu finansowego SPZOZ w Radzyniu Podlaskim i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Radzyniu Podlaskim za I półrocze 2018 roku.
  • Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2017/2018 w szkołach i placówkach dla których organem prowadzącym jest Powiat Radzyński.
  • Informacja z analizy oświadczeń majątkowych za 2017 rok
    - Przewodniczącego Rady Powiatu
    - Starosty Radzyńskiego
  • Podjęcie uchwał:
    a) zmieniająca uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Radzyński oraz warunków i zasad korzystania z nich,
    b) w sprawie ustalenia na 2019 rok wysokości opłat za usunięcie pojazdów z dróg na obszarze Powiatu Radzyńskiego i ich parkowania na parkingu strzeżonym,
    c) w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej .
  • Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
  • Wolne wnioski.
  • Zamknięcie obrad.