- Okręg Nr 1 - Miasto Radzyń Podlaski - 5 mandatów
- Okręg Nr 2 - Gmina Borki, Czemierniki, Radzyń Podlaski, Ulan Majorat - 8 mandatów
- Okręg Nr 3 - Gmina Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Wohyń - 6 mandatów
Frekwencja wyborcza wyniosła 58,44 %.
Najwyższa była w okręgu nr 2 – 61,64%, w okręgu nr 1 – 57,28% i w okręgu 3 - 56,41%.
Kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych, którzy uzyskali mandat :
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [lista nr 10] - 9 mandatów:
Kandydat | Liczba głosów | % głosów ważnych |
BEDNARCZYK Jerzy Czesław | 465 | 4.01% |
EJSMONT Jarosław | 380 | 5.39% |
KORULCZYK Witold | 595 | 7.04% |
KOWALCZYK Grzegorz Kazimierz | 696 | 6.00% |
MAZUREK Robert | 1 072 | 15.20% |
NIEBRZEGOWSKI Szczepan | 1 392 | 12.00% |
ORŁOWSKI Stanisław Franciszek | 416 | 4.92% |
STEPHAN Tomasz Julian | 364 | 5.16% |
ZAJĄC Michał | 500 | 4.31% |
KOMITET WYBORCZY PSL [lista nr 2 ] – 5 mandatów:
Kandydat | Liczba głosów | % głosów ważnych |
BARTOŚ Mirosław | 778 | 9.20% |
CHOJNACKI Andrzej Wiesław | 422 | 3.64% |
PĘKAŁA Czesław Franciszek | 923 | 10.92% |
SŁAWECKI Tadeusz | 1 059 | 9.13% |
SZYMALA Anna | 530 | 7.52% |
KWW "NASZ POWIAT" [lista nr 14] – 2 mandaty:
Kandydat | Liczba głosów | % głosów ważnych |
JAKUBOWSKI Jakub Marcin | 547 | 7.76% |
KAMIŃSKI Jerzy | 580 | 5.00% |
KW RASIL [lista nr 13] - 2 mandaty:
Kandydat | Liczba głosów | % głosów ważnych |
WAGNER Mieczysław | 274 | 2.36% |
SMÓŁKO Zbigniew | 372 | 4.40% |
KWW KUKIZ'15 [lista nr 8] – 1 mandat:
Kandydat | Liczba głosów | % głosów ważnych |
LANGA Dariusz | 373 | 4.41% |
Kandydaci, którzy uzyskali mandaty radnego wg okręgów wyborczych:
Okręg nr 1 - Miasto Radzyń Podlaski
nr listy | kandydat |
2 | SZYMALA Anna |
10 | MAZUREK Robert |
10 | EJSMONT Jarosław |
10 | STEPHAN Tomasz Julian |
14 | JAKUBOWSKI Jakub Marcin |
Okręg nr 2 - gminy: Borki, Czemierniki, Radzyń Podlaski, Ulan Majorat
nr listy | kandydat |
2 | SŁAWECKI Tadeusz |
2 | CHOJNACKI Andrzej Wiesław |
10 | NIEBRZEGOWSKI Szczepan |
10 | KOWALCZYK Grzegorz Kazimierz |
10 | BEDNARCZYK Jerzy Czesław |
10 | ZAJĄC Michał |
13 | WAGNER Mieczysław |
14 | KAMIŃSKI Jerzy |
Okręg nr 3 – gminy: Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Wohyń
nr listy | kandydat |
2 | BARTOŚ Mirosław |
2 | PĘKAŁA Czesław Franciszek |
8 | LANGA Dariusz |
10 | KORULCZYK Witold |
10 | ORŁOWSKI Stanisław Franciszek |
13 | SMÓŁKO Zbigniew |
Więcej informacji na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej