Rada Powiatu w Radzyniu Podlaskim VI kadencji

Rada Powiatu Radzyńskiego Rada Powiatu Radzyńskiego
Opublikowane w Wiadomości

Władze samorządowe Powiatu Radzyńskiego zostały wybrane.

Podczas pierwszej sesji Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim, którą otworzył 23 listopada 2018 r. radny senior - Stanisław Franciszek ORŁOWSKI, Jan Kuszpa, zastępca przewodniczącego Powiatowej Komisji Wyborczej w Radzyniu Podlaskim wręczył radnym zaświadczenia o wyborze na radnego. Następnie 19 radnych złożyło ślubowanie.

W kolejnym punkcie obrad radni wybrali Przewodniczącego Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim - został nim Robert MAZUREK oraz Wiceprzewodniczących Rady, którymi zostali Tomasz Julian STEPHAN i Zbigniew SMÓŁKO.

Funkcję Starosty Radzyńskiego będzie pełnił  Szczepan NIEBRZEGOWSKI a Wicestarosty - Jarosław EJSMONT.

Członkami Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim zostali wybrani: Jerzy Czesław BEDNARCZYKGrzegorz Kazimierz KOWALCZYKMieczysław WAGNER.

Władze samorządowe Powiatu Radzyńskiego:

Film z I sesji Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim VI kadencji (2018 - 2023) na kanale Ikona Youtube Powiat Radzyński (czas: 2 godz. 8 min.).

Ostatnio modyfikowany wtorek, 18 sierpień 2020 11:06
Więcej z kategorii: „Parasol” WOT »

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"
Światowy Dzień Krwiodawcy