Ikona BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

23 wrzesień 2020

Konsultacja uchwały zmieniającej roczny program współpracy Powiatu Radzyńskiego z NGO

Ilustracja Ilustracja
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim na posiedzeniu  w dniu 28.01.2019 r.  na podstawie §3 uchwały Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim nr XXXVIII/259/2010 z dnia 28 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego ustala co następuje:

1. Przedmiotem konsultacji jest Projekt uchwały Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim w sprawie zmiany Rocznego programu współpracy Powiatu Radzyńskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 (plik pdf)
  • Konsultacje będą prowadzone w terminie od 29.01.2019 r. do 12.02.2019 r.
  • Konsultacje przeprowadza się z podmiotami działającymi na terenie Powiatu Radzyńskiego.
  • Konsultacje będą przeprowadzone w formie:
    1. wyrażenia pisemnej opinii przesłanej w podanym terminie na adres: Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, Plac I. Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski,
    2. zgłaszania uwag i opinii na piśmie za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.
  • ----
    Roczny program współpracy Powiatu Radzyńskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 (DZ. URZ. WOJ. LUB. 2018.6322. Ogłoszony: 21.12.2018)

Ostatnio modyfikowany wtorek, 18 sierpień 2020 11:14

Promocja tomiku poezji Marty Świć pt. „Złożona z kropli”