Ikona BIP

BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

Kontrast

26 wrzesień 2020

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 1803 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie – Majoracie we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie  organizuje w dniach  01 – 03.03.2019 r.   VIII Międzynarodowy XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców pod honorowym patronatem Wójta Gminy Ulan – Majorat Jarosława Koczkodaja  i Starosty Radzyńskiego Szczepana  Niebrzegowskiego.

W  turnieju wystąpi  ok. 600 zawodniczek i zawodników z 22  klubów sportowych (44  zespołów) z  pięciu  województw oraz drużyna z Ukrainy. Rozegranych zostanie 138 spotkań. Łączny czas czystej  gry  na trzech  halach sportowych –  60 godzin


Turniej rozgrywany będzie jednocześnie na trzech  halach sportowych: ZS w Ulanie – Majoracie / kategoria dzieci – dziewczęta i chłopcy /, I LO w Radzyniu Podlaskim oraz  w ZSP w Radzyniu Podlaskim,  / kategoria młodziczka i młodzik / w godzinach:

  • piątek – 1300 – 2200
  • sobota – 800 – 2200
  • niedziela – 800 – 1430 
    Uroczyste zakończenie turnieju w hali ZS w Ulanie - Majoracie o godz.1445

Zawodnicy/zawodniczki  rywalizować  będą w  czterech kategoriach:

KATEGORIA - DZIECI  / Dziewczęta – 2006/2007 / 

  1. KS „Victoria” Piaseczno
  2. UKS „Kangur” Siemiatycze
  3. UKS „49” Białystok
  4. UKS „Bursa” Puławy
  5. PSP 1 Przysucha
  6. UKS „Jedynka” I Łuków
  7. UKS „Jedynka” II Łuków
  8. UKS „Handball” Posada Górna
  9. UKS „Sprint” Ulan-Majorat 

KATEGORIA - DZIECI / Chłopcy  – 2006/2007 /  

  1. UKS „Bursa” Puławy
  2. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
  3. UKS „Wilanowia” I Warszawa
  4. UKS „Wilanowia” II Warszawa
  5. KS „Azoty - Puławy”
  6. UMKS „Orlęta” Zwoleń
  7. UKS „50” Białystok
  8. UKS „Kangur” Siemiatycze
  9. UKS „Jedynka” Łuków
  10. KS „Victoria” Piaseczno
  11. UKS „Sprint” I Ulan-Majorat
  12. UKS „Sprint” II Ulan-Majorat 

KATEGORIA   - MŁODZICZKA – 2004/2005   

  1.  UKS „50” Białystok
  2. UMKS „Orlęta” Zwoleń
  3. MUKS „Omega” Mragowo
  4. UKS „Piątka” Łuków
  5. ULKS „Grom” Wieniawa
  6. MKS Lublin
  7. UKS “Handball” Posada Górna
  8. UKS “Jedynka” Łuków
  9. UKS “Sprint” Ulan – Majorat 

KATEGORIA  -  MŁODZIK – 2004/2005 

  1. UKS „Bursa” Puławy
  2. TS Siemiatycze
  3. UKS „50” Białystok
  4. KS „Victoria” Piaseczno
  5. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
  6. UKS „Wilanowia” Warszawa
  7. MKS „Padwa” Zamość
  8. KU AZS UMCS Lublin
  9. PSP 1 Przysucha
  10. HC Łuck
  11. UKS „Szczypiorniak” Lesznowola
  12. UKS „Jedynka” Łuków
  13. Kadra Województwa Lubelskiego
  14. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

Wszystkie zespoły otrzymają puchary ,dyplomy.  Wręczone również zostaną nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz upominki dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

Turniej  współfinansowany  jest przez  Gminę Ulan-Majorat , Powiat Radzyński, Urząd Marszałkowski woj. lubelskiego w Lublinie oraz sponsorów.

Tomasz  Niebrzegowski,
 Prezes UKS „Sprint” Ulan-Majorat

Plakat

Ostatnio modyfikowany czwartek, 13 sierpień 2020 12:08

Najczęściej czytane

Za nami Powiatowy Samorządowy Turniej Strzelecki

Za nami Powiatowy Samorządowy Turni…

25 Wrz 2020 Powiat wspiera

Poznaję miejsca pamięci Powiatu Radzyńskiego
Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu - 29.09.2020

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powi…

24 Wrz 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu