Konkurs FIO 2020

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

W związku ze zbliżającym się terminem ogłoszenia konkursu FIO 2020 w dniu 11.12.2019 r. w „Sali Błękitnej” Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4, odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych uprawnionych do ubiegania się o dotację na projekty społeczne w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich edycja 2020, priorytet 2-4.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00. Udział w spotkaniu nie wymaga rejestracji.

W trakcie spotkania przedstawiciele NIW-CRSO omówią założenia regulaminu konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) na rok 2020, przedstawią informacje o Programie Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) oraz odpowiedzą na pytania organizacji, związane z możliwością otrzymania dofinansowania.

Do udziału w spotkaniu zachęcamy stowarzyszenia, fundacje i koła gospodyń wiejskich z terenu Powiatu Radzyńskiego zainteresowane uzyskaniem środków finansowych z Programu FIO na realizację inicjatyw lokalnych w 2020 r.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 13 sierpień 2020 12:49

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty