Ikona BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

23 wrzesień 2020

Walne Zgromadzenie Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Ulanie-Majoracie z udziałem Starosty Radzyńskiego

Prezydium Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Ulanie Majoracie Prezydium Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Ulanie Majoracie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

28. stycznia br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na zaproszenie Zarządu Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Ulanie-Majoracie wziął udział w obradach Zgromadzenia Konserwacyjnej Spółki Wodnej działającej na terenie Gminy Ulan Majorat.

Starosta pogratulował Zarządowi Spółki uzyskania absolutorium, które zostało udzielone jednogłośnie, oraz zadeklarował pomoc swoją i pracowników Starostwa Powiatowego.

Głównym punktem walnego zgromadzenia było ustalenie poziomu stawek za konserwację urządzeń melioracyjnych, udzielenie absolutorium zarządowi oraz dyskusja nad tegorocznym budżetem. Postanowiono zwiększyć opłatę od powierzchni odwodnionej rowami (aktualna cena to 37 zł za 1 ha) o dwa złote, natomiast składki za konserwację drenażu pozostały na tym samym poziomie (21 zł za 1 ha).

Tekst i zdjęcia: Michał Maliszewski

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 07:14

Promocja tomiku poezji Marty Świć pt. „Złożona z kropli”
Z Pawłem Skibą w podroży po Tajlandii