Już niedługo IX Międzynarodowy - XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Plakat Plakat
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 666 wyświetlono
Oceń
(1 Głos)

Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie – Majoracie we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie organizuje od 28.02. do 01.03.2020r. IX Międzynarodowy - XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców pod honorowym patronatem Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego oraz Wójta Gminy Ulan Majorat Jarosława Koczkodaja.

W turnieju wystąpi 54 zespołów z 23 klubów sportowych  z czterech województw:

  • Mazowieckie: UKS „Wilanowia” Warszawa 4,SKF „Wisław” Płock1, UMKS „Orlęta” Zwoleń 4, KS „Victoria” Piaseczno 3,UKS „Szczypiorniak” Lesznowola1,MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce3, UKS „Jedynka” Przysucha2, ULKS „Grom” Wieniawa2, UKS Zielonka2, UKS „Niedźwiadek” Węgrów3, UKS „Szczypiorniak” Lesznowola1, LUKS „Lider” Winnica2,  
  • Podlaskie: Kadra woj. podlaskiego 2, UKS „49” Białystok 2, UKS „50” Białystok2, Akademia Małych Mistrzów2,
  • Świętokrzyskie: KS „PGE Vive” Kielce2,
  • Lubelskie: KS Azoty-Puławy 1, Kadra woj. lubelskiego1, UKS „Bursa” Puławy 3, KMKS Kraśnik 2, UKS „Jedynka” Łuków 1, SPR „Łukovia” Łuków2,UKS „Sprint” Ulan- Majorat 5
  • oraz drużyna z / Ukrainy /

    Zawodnicy UKS „Sprint” Ulan - Majorat wystąpią w pięcioma zespołami czterech kategoriach: kategoria dzieci / dziewczęta i chłopcy / - rocz.2007/2008 oraz młodzik/młodziczka - rocz. 2005/2006.

    Zawodnicy/zawodniczki rywalizować będą w czterech kategoriach:

     

    KATEGORIA - DZIECI / Dziewczęta – 2007/2008 /

    1. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
    2. UKS „50” Białystok
    3. UKS „49” Białystok
    4. UKS „Niedźwiadek” Węgrów
    5. Akademia Małych Mistrzów Białystok
    6. SPR „Łukovia” I Łuków
    7. SPR „Łukovia” II Łuków
    8. UMKS „Orlęta” Zwoleń
    1. LUKS „Lider” Winnica
    2. UKS „Jedynka” Przysucha
    3. KMKS Kraśnik I
    4. KMKS Kraśnik II
    5. KS „Victoria” Piaseczno
    6. ULKS „Grom” Wieniawa
    7. UKS „Jedynka” Łuków
    8. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

     

    KATEGORIA - DZIECI / Chłopcy – 2007/2008 /

    1. Łuck - Ukraina
    1. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
    2. UKS „Wilanowia” I Warszawa
    3. UKS „Wilanowia” II Warszawa
    4. Akademia Małych Mistrzów Białystok
    5. UMKS „Orlęta” Zwoleń
    6. UKS „50” Białystok
    7. UKS „49” Białystok
    8. KS „PGE Vive” Kielce I
    9. KS „PGE Vive” Kielce II
    10. UKS „Niedźwiadek” Węgrów
    11. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

     

    KATEGORIA  - MŁODZICZKA – 2005/2006 

    1. Kadra woj. podlaskiego I
    2. Kadra woj. podlaskiego II
    3. Kadra woj. lubelskiego
    4. LUKS „Lider” Winnica
    5. ULKS „Grom” Wieniawa
    6. MKS Zielonka
    7. UKS “Bursa” Puławy
    8. KS „Victoria” Piaseczno
    9. UKS “Sprint” Ulan – Majorat
    10. UKS “Wilanowia” Warszawa

     

    KATEGORIA - MŁODZIK – 2005/2006

     

    1. UKS „Bursa” I Puławy
    2. SKF “Wisła” Płock
    3. Kadra woj. podlaskiego
    4. KS „Victoria” Piaseczno
    5. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
    6. UKS „Wilanowia” Warszawa
    7. UKS „Szczypiorniak” Lesznowola
    8. UKS „Niedźwiadek” Węgrów
    9. UKS „Jedynka” Przysucha
    10. KS „Azoty-Pułąwy”
    11. UKS „Jedynka” łuków
    12. UMKS „Orlęta” Zwoleń I
    13. UMKS „Orlęta” Zwoleń II
    14. UKS „Sprint” I Ulan-Majorat
    15. UKS „Bursa” II Puławy
    16. UKS „Sprint” II Ulan-Majorat

    Liczba spotkań - 162;

    Liczba zawodniczek i zawodników – ok. 700;

    Łączny czas czystej gry na czterech halach sportowych – 68 godzin.

    Turniej rozgrywany będzie jednocześnie na czterech halach sportowych powiatu radzyńskiego i łukowskiego: ZS w Ulanie – Majoracie, SP Nr 2 w Łukowie / kategoria dzieci – dziewczęta i chłopcy /, I LO w Radzyniu Podlaskim oraz w ZSP w Radzyniu Podlaskim, / kategoria młodziczka i młodzik / w godzinach:

    piątek / 28.02.2020r. / – 1300 – 2200

    sobota / 29.02.2020r. / – 800 – 2200

    niedziela / 01.03.2020r. / – 800 – 1500

    1500– uroczyste zakończenie turnieju w hali ZS w Ulanie - Majoracie

    Wszystkie zespoły otrzymają puchary ,dyplomy. Wręczone również zostaną nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz upominki dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

    Turniej ma na celu: popularyzację piłki ręcznej, zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, promocja regionu, dostarczenie radości ze współzawodnictwa, wyłonienie najlepszych zespołów, integracja środowiska sportowego.

     Turniej współfinansowany jest przez Gminę Ulan-Majorat , Powiat Radzyński, Urząd Marszałkowski woj. lubelskiego w Lublinie, sponsorów oraz indywidualnych ofiarodawców.

    Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 07:07

    Najczęściej czytane

    Duet skrzypcowy - Krzysztof i Jakub Jakowicz na scenie ROK

    Duet skrzypcowy - Krzysztof i Jakub…

    26 Paź 2020 Powiat wspiera

    Cała Polska w czerwonej strefie. Poznaj nowe zasady bezpieczeństwa
    „Niepodległa do hymnu” – jak uczcić Narodowe Święto Niepodległości w czasie pandemii

    „Niepodległa do hymnu” – jak uczcić…

    22 Paź 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

    Lubelskie.pl

    logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
    Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu