Karnawał z tańcem i melodią w Radzyńskim Ośrodku Kultury

Wspólne zdjęcie artystów i samorządowców na scenie ROK Wspólne zdjęcie artystów i samorządowców na scenie ROK fot. Tomasz Młynarczyk
Opublikowane w Powiat wspiera
(1 Głos)

23 lutego br. w sali widowiskowo-kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury, odbył się koncert Zespołu Wokalnego „Przyjazne Nuty” pt. „Karnawał z tańcem i melodią”. Podczas niego gościnnie wystąpiły zespoły „Ale Baby” z Kapelą z Berezy oraz „Pod Zielonym Dębem” z Woli Osowińskiej.

Koncert swoimi pokazami uświetnili zawodnicy Radzyńskiej Szkoły Tańca i Gimnastyki "Diament". Jak zawsze zgromadził on bardzo liczne grono słuchaczy, którzy wspólnie z występującymi na scenie zespołami bawili się w prawdziwie karnawałowych rytmach.

Przybyłych na koncert powitała Bożena Karwowska, kierownik zespołu "Przyjazne Nuty". Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wicestarosta Powiatu Radzyńskiego Michał Zając, Członek Zarządu Powiatu w Radzyniu Grzegorz Kowalczyk, Przewodniczący Rady Miasta Radzyń Adam Adamski oraz dyrektor ROK Robert Mazurek. Swoją obecnością zaszczycił również prezes radzyńskiego PEC Jerzy Woźniak, rektor radzyńskiego UTW Dariusz Gałan oraz przewodnicząca Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów "Kormoran" Stanisława Popławska. Koncert poprowadziła Aldona Sadowska z ROK, natomiast nad jego techniczną realizacją czuwali Tomasz Domański i Andrzej Król.

Tekst: Robert Mazurek / Foto: Tomasz Młynarczyk

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 07:26

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…