Trwa program "Publiczny internet dla każdego"

Kobieta z komputerem przenośnym Kobieta z komputerem przenośnym pixabay.com
Opublikowane w Wiadomości

Minister Cyfryzacji Marek Zagórski zachęca do wzięcia udziału w programie „Publiczny internet dla każdego”. W tym programie gminy oraz miasta mogą otrzymać dofinansowanie w kwocie 64 tysięcy 368 zł na zrealizowanie na swoim terenie sieci hotspotów umożliwiających bezpłatny bezprzewodowy dostęp do szybkiego internetu w miejscach publicznych.

Realizacja projektu nie wymaga żadnego wkładu własnego, a procedura aplikowania o środki jest bardzo prosta. Po uruchomieniu hotspotów nie trzeba przedstawiać faktur ani szczegółowego rozliczenia. Nabór trwa do 30 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania dostępnych środków.

Na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji (gov.pl/hotspot) została zamieszczona instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz przykładowo wypełniony wniosek.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naborze.

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 07:22

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty