Robert Lis Dyrektorem SP ZOZ w Radzyniu Podlaskim

Wspólne zdjęcie Członków Zarządu Powiatu Radzyńskiego z Dyrektorem SP ZOZ Wspólne zdjęcie Członków Zarządu Powiatu Radzyńskiego z Dyrektorem SP ZOZ fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

2 marca br. Zarząd Powiatu Radzyńskiego powołał Roberta Lisa na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim.

Przypominamy, że po złożonej rezygnacji z pełnienia tej funkcji przez ówczesnego Dyrektora Marka Zawadę Rada Powiatu powołała komisję konkursową do wyłonienia odpowiedniego kandydata. Spośród trzech ofert członkowie komisji (Jarosław Ejsmont - przewodniczący, Agnieszka Krzywa-Gmur, Dariusz Langa, Robert Węgłowski i Zbigniew Smółko) zarekomendowali Roberta Lisa z miejscowości Niemce k. Lublina. Osoba ta odznaczała się bogatym doświadczeniem i wykształceniem.

Robert Lis rozpoczął już pracę. Dzisiaj o godzinie 10.00 odbyło się spotkanie nowo powołanego Dyrektora z przedstawicielami pracowników szpitala w towarzystwie Członków Zarządu Powiatu Radzyńskiego. Dyrektora Lisa przedstawił Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski życząc mu sukcesu w pełnionej misji, jednocześnie prosząc zebranych pracowników SP ZOZ o współpracę i obdarzenie go zaufaniem.

Tekst i foto: Michał Maliszewski

Robert Lis Dyrektorem SP ZOZ

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 07:22

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów