Wbrew koronawirusowi ROK wznawia działalność

Plakat Plakat
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 614 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Stan wyjątkowy, jaki został wprowadzony w naszym kraju, nie oznacza zaprzestania działalności kulturalnej. Udowadnia to Radzyński Ośrodek Kultury, który zainicjował właśnie projekt pod nazwą „RADZYŃ DAWNIEJ I DZIŚ”.

Przez cały okres kwarantanny, każdego dnia, na łamach portalu www.kochamradzyn.pl publikowane będą fragmenty wystawy pokazującej jak zmieniało się miasto Radzyń Podlaski na przestrzeni lat. W ten sposób powstanie ekspozycja, którą w formie banerów zostanie zaprezentowana w „Galerii na Płocie” ROK (ogrodzenie stadionu miejskiego na wysokości ścieżki rowerowej „Bulwar nad Białką”). Jej prezentacja odbędzie się we wtorek 31 marca – w dniu 552. rocznicy uzyskania przez Radzyń praw miejskich.

Przy okazji zwracamy się z apelem do mieszkańców naszego miasta i instytucji działających na jego terenie – abyście otworzyli swe archiwa, przyczyniając się do wzbogacenia naszej wystawy. Udostępnijcie je w celu wykonania skanów i kopii. Zainteresowanych prosimy o kontakt z dyrektorem Radzyńskiego Ośrodka Kultury, Robertem Mazurkiem – pod nr tel. 606-234-320 lub adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawują: Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski, Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek. Sponsorami wystawy są: firma drGerard, Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu, a także Klubokawiarnia Ursa. Patronatem medialnym przedsięwzięcie objął portal internetowy www.kochamradzyn.pl

Plakat

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 08:06

Najczęściej czytane

Duet skrzypcowy - Krzysztof i Jakub Jakowicz na scenie ROK

Duet skrzypcowy - Krzysztof i Jakub…

26 Paź 2020 Powiat wspiera

Cała Polska w czerwonej strefie. Poznaj nowe zasady bezpieczeństwa
„Niepodległa do hymnu” – jak uczcić Narodowe Święto Niepodległości w czasie pandemii

„Niepodległa do hymnu” – jak uczcić…

22 Paź 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu