Ikona BIP

BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

Kontrast

26 wrzesień 2020

Wbrew koronawirusowi ROK wznawia działalność

Plakat Plakat
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 555 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Stan wyjątkowy, jaki został wprowadzony w naszym kraju, nie oznacza zaprzestania działalności kulturalnej. Udowadnia to Radzyński Ośrodek Kultury, który zainicjował właśnie projekt pod nazwą „RADZYŃ DAWNIEJ I DZIŚ”.

Przez cały okres kwarantanny, każdego dnia, na łamach portalu www.kochamradzyn.pl publikowane będą fragmenty wystawy pokazującej jak zmieniało się miasto Radzyń Podlaski na przestrzeni lat. W ten sposób powstanie ekspozycja, którą w formie banerów zostanie zaprezentowana w „Galerii na Płocie” ROK (ogrodzenie stadionu miejskiego na wysokości ścieżki rowerowej „Bulwar nad Białką”). Jej prezentacja odbędzie się we wtorek 31 marca – w dniu 552. rocznicy uzyskania przez Radzyń praw miejskich.

Przy okazji zwracamy się z apelem do mieszkańców naszego miasta i instytucji działających na jego terenie – abyście otworzyli swe archiwa, przyczyniając się do wzbogacenia naszej wystawy. Udostępnijcie je w celu wykonania skanów i kopii. Zainteresowanych prosimy o kontakt z dyrektorem Radzyńskiego Ośrodka Kultury, Robertem Mazurkiem – pod nr tel. 606-234-320 lub adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawują: Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski, Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek. Sponsorami wystawy są: firma drGerard, Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu, a także Klubokawiarnia Ursa. Patronatem medialnym przedsięwzięcie objął portal internetowy www.kochamradzyn.pl

Plakat

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 08:06

Najczęściej czytane

Za nami Powiatowy Samorządowy Turniej Strzelecki

Za nami Powiatowy Samorządowy Turni…

25 Wrz 2020 Powiat wspiera

Poznaję miejsca pamięci Powiatu Radzyńskiego
Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu - 29.09.2020

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powi…

24 Wrz 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu