Obchody Święta Konstytucji 3 Maja inaczej niż zwykle

Plakat wydarzenia Plakat wydarzenia
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski, Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Jerzy Rębek oraz Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek, zapraszają do duchowego uczestnictwa w obchodach 229. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Przebieg uroczystości:

9.45 - Msza Święta w intencji Ojczyzny (transmisja on-line: https://stream360.pl/v/RadzynTrojca/kam.html)

Tuż po Eucharystii, w imieniu mieszkańców Miasta, Powiatu i Gminy, Burmistrz Radzynia Podlaskiego, Starosta Radzyński oraz Wójt Gminy Radzyń Podlaski, złożą wiązanki kwiatów pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja.

W tym dniu nie będzie zorganizowany uroczysty przemarsz uczestników oraz zgromadzenie pod pomnikiem. Kwiaty tuż po Mszy Świętej złożą wyłącznie Burmistrz, Starosta i Wójt.

Jeśli ktoś z Mieszkańców czułby potrzebę złożenia kwiatów, a tym samym upamiętnienia tego jakże ważnego dla Polski wydarzenia, proszony jest o uczynienie tego samodzielnie w innych godzinach.

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 08:32

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty