E-kolejki do Wydziału Komunikacji

Ilustracja: E-kolejka Ilustracja: E-kolejka Bogdan Sozoniuk
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Wydział Komunikacji i Dróg Publicznych od środy (27 maja) obsługuje osoby zarejestrowane w systemie kolejkowym (e-kolejka) lub po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji wizyty.

E-kolejki do:

→ Rejestracji pojazdów

→ Odbioru dowodu rejestracyjnego, wpisu adnotacji: hak, gaz lub zgłoszenie zbycia

→ Prawa jazdy

Wydział Komunikacji i Dróg Publicznych - kontakt:

• rejestracja pojazdu, zgłoszenie zbycia - tel. 83 352-74-08;
  • wydawanie praw jazdy tel. 83 352-74-14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecamy także zakładkę „Dla kierowcy” na stronie internetowej naszego powiatu.

Przypominamy, że w stanie epidemii najbezpieczniejszą drogą załatwienia spraw pozostaje forma elektroniczna lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

Niezbędną dokumentację dotyczącą prowadzonych postępowań mogą Państwo dostarczyć za pośrednictwem poczty na adres: pl. Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski lub platformy ePUAP (adres skrytki: /2ej2f6l6af/SkrytkaESP).

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa, niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości, odkażanie rąk oraz stosowanie maseczek.

Jednocześnie informujemy, iż sprawy związane z rejestracją, wyrejestrowaniem  pojazdów zgłoszeniem nabycia i zbycia, wydawaniem praw jazdy, można załatwić przez:

•  Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Systemu Pojazd Kierowca -  www.esp.pwpw.pl ,
  •  Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP), (gov.pl),
  •  za pośrednictwem operatora pocztowego jeśli osoba nie posiada konta na platformie ePUAP, profilu zaufanego albo certyfikatu kwalifikowanego.

Wnioski do pobrania na naszej stronie internetowej pod linkiem https://spradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=231

Ostatnio modyfikowany środa, 20 wrzesień 2023 11:22