Starostwo Powiatowe odpowiedziało na nominacje do #GaszynChallenge

Pompki w wykonaniu pracowników Starostwa Powiatowego i władz Powiatu Radzyńskiego Pompki w wykonaniu pracowników Starostwa Powiatowego i władz Powiatu Radzyńskiego fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 1455 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Warto pomagać! Wiedzą o tym urzędnicy pracujący w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim wraz z Zarządem Powiatu Radzyńskiego, którzy wzięli udział w akcji charytatywnej #GaszynChallenge.

Po nominacji Starostwa przez policjantów z radzyńskiej Komendy Policji 10-osobowa grupa, w samo południe, na Placu I. Potockiego zrobiła 10 pompek. Swoim wyzwaniem postanowiła wspomóc Agnieszkę Kulenty, mieszkankę Powiatu Radzyńskiego, która zmaga się z płaskobłonkowym rogowaciejącym rakiem dolnego gardła. Po krótkiej aktywności fizycznej uczestnicy #GaszynChellenge zrobili zbiórkę środków, z której, za pomocą portalu siepomaga.pl, wsparli Panią Agnieszkę.

Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim do dalszej akcji charytatywnej nominuje: Gminę Borki, I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim, Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim.

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 09:08

Najczęściej czytane

Dzień Pielęgniarek

Dzień Pielęgniarek

12 Maj 2021 Wiadomości ze Starostwa

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu