BIP

Rozmiar tekstu

Kontrast

13 sierpień 2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w ZSP

Opublikowane w Wiadomości
Czytaj 179 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

30 czerwca br. o godzinie 13.00 przed budynkiem Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas branżowych. Zaproszenie na uroczystość przyjął Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Dyrektor ZSP Grażyna Dzida: - Kończy się rok szkolny, a rozpoczynają się upragnione wakacje. Wyrażam nadzieję, że uczniowie usatysfakcjonowani są wynikami, które uzyskali na koniec roku. W związku z wyjątkowymi okolicznościami zakończenie roku szkolnego odbywa się inaczej niż w latach ubiegłych. Już trzeci dzień uczniowie odbierają świadectwa – mówiła dyrektor.

Słowo do zebranych skierował również Starosta Radzyński: - Jestem dumny z osiągnięć uczniów tej szkoły. Te wszystkie sukcesy w olimpiadach, konkursach, zawodach są dowodem na to, że jesteście młodzieżą, którą możemy się poszczycić - mówił. Starosta Szczepan Niebrzegowski oznajmił również, że Zarząd Powiatu Radzyńskiego w bardzo krótkim czasie zamierza dokończyć inwestycję jaką są warsztaty przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych.

Po przemówieniach uhonorowano najlepszego absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia, Anetę Szaniawską. Następnie pożegnano księdza katechetę Grzegorza Suwałę, który 1 lipca będzie pełnił posługę duszpasterską w jednej z parafii w Powiecie Parczewskim.

Ostatnio modyfikowany środa, 01 lipiec 2020 13:26

Najczęściej czytane

Zapraszamy na 25. Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską „Oranżeria 2020”

Zapraszamy na 25. Ogólnopolskie Spo…

12 Sie 2020 Powiat wspiera

Ważne informacje dla podmiotów korzystających z Tarczy 4.0

Ważne informacje dla podmiotów korz…

06 Sie 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Sprzedaj swój produkt regionalny lub kupuj od sąsiada - polskiebazarek.pl

Sprzedaj swój produkt regionalny lu…

03 Sie 2020 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

f
f

Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu