Zapraszamy na giełdę pracy

Ilustracja informacyjna Ilustracja informacyjna pixabay.com
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim informuje, że organizuje 24 lipca br. giełdę pracy dla Przedsiębiorstwa "WIPASZ” S.A Zakład w Międzyrzecu Podlaskim w siedzibie urzędu pracy ul. Chomiczewskiego 10 wejście „B” od strony północnej.

Z uwagi na nadal obowiązujący reżim sanitarny prosimy przyjść w maseczkach tylko na umówioną telefonicznie godzinę, lub określoną w imiennym zaproszeniu lub sms-sie.

Osoby zarejestrowane w PUP jako bezrobotne będą zaproszone w formie powiadomienia, lub mogą zadzwonić do urzędu pod nr tel. 83-3526334 i zgłosić chęć udziału w giełdzie.

Zapraszamy również osoby niezarejestrowane w PUP, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym na w/w numer telefonu.

Zgodnie z informacją otrzymaną od przedstawicieli zakładu nabór jest planowany na n/w stanowiska:

- magazynier/pomocnik magazyniera;

- pracownik produkcji;

- operator linii;

- pracownik ekipy myjącej;

- kucharz;

- dozorca.

O szczegóły zapytasz na giełdzie pracy.

Zapraszamy!

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 12:46

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…