W ZSP powstaje nowa pracownia fryzjerska!

Starosta Szczepan Niebrzegowski wraz z Dyrektor ZSP Grażyną Dzidą oceniają postępy prowadzonych prac Starosta Szczepan Niebrzegowski wraz z Dyrektor ZSP Grażyną Dzidą oceniają postępy prowadzonych prac fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa
(1 Głos)

Decyzją Zarządu Powiatu Radzyńskiego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim powstaje kolejna nowoczesna pracownia fryzjerstwa.

Korzystać z niej będą uczniowie, który już 1 września br. zaczną naukę w szkole branżowej lub technikum w zawodzie fryzjer. Sala wyposażona będzie w: trzy miejsca do mycia włosów, 6 foteli fryzjerskich, umywalki, klimatyzację, telewizor z podłączeniem HDMI do przeprowadzenia prezentacji oraz komplety ławek z krzesłami. Całkowity koszt remontu to niecałe 120 tysięcy złotych. Pracownia zostanie ukończona jeszcze w tym tygodniu, a jej doposażanie potrwa do końca września br.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski pragnie podziękować Dyrektor ZSP Grażynie Dzidzie za sprawny nadzór nad pracami remontowymi oraz Firmie Remontowo Budowlanej Andrzej Stadnicki za fachowe wykonanie pracowni.

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 13:06

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa