Ikona BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

25 wrzesień 2020

Msza Święta Dziękczynno-Błagalna w intencji rolników i ich rodzin

Księża przy ołtarzu Księża przy ołtarzu fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Ze względu na pandemię COVID-19 i obowiązujące obostrzenia sanitarne Powiat Radzyński zrezygnował z organizacji Dożynek w tradycyjnej formie z delegacjami z sołectw, oprawą artystyczną i wspólną biesiadą. Postanowiono, by 30 sierpnia 2020 r. o godzinie 10.30 w Parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbyła się Msza Święta Dziękczynna w intencji tegorocznych zbiorów oraz Błagalna w intencji mieszkańców Powiatu Radzyńskiego, a w szczególności rolników i ich rodzin.

W nabożeństwie wzięli udział: Starosta Szczepan Niebrzegowski, Wicestarosta Michał Zając, Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek, Wójt gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek wraz z zastępcą Anną Grochołą oraz mieszkańcy miasta i rolnicy z terenu Powiatu Radzyńskiego.

Poniżej prezentujemy jej przebieg w formie nagrania i zdjęć. Zachęcamy do obejrzenia.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 01 wrzesień 2020 06:36

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu - 29.09.2020

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powi…

24 Wrz 2020 Ogłoszenia/Komunikaty