Ikona BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

25 wrzesień 2020

Arti Sentemo koncertowało przy dworku w Bełczącu

Arti Sentemo na małej scenie przy dworku w Bełczącu Arti Sentemo na małej scenie przy dworku w Bełczącu fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera
(1 Głos)

30 sierpnia br. o godzinie 16.00 na dziedzińcu dworku w Bełczącu przed zebranymi słuchaczami wystąpiła Kameralna Orkiestra Akordeonowa Arti Sentemo.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminę Czemierniki na zakończenie lata. Głównym celem przeświecającym temu koncertowi było promowanie pięknych miejsc w Powiecie Radzyńskim – stąd niedzielny koncert przy dworku w Bełczącu.

Wydarzenie otworzył Wójt Arkadiusz Filipek oraz Sekretarz Waldemar Kozak ubrani w stroje sarmackich szlachciców co nawiązywało do utworzonego niedawno muzeum znajdującego się w dworskich murach.

Młodzi artyści zaserwowali słuchaczom dwugodzinny koncert pod batutą założyciela orkiestry i jej mentora Zbigniewa Czuryły.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 01 wrzesień 2020 09:55

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu - 29.09.2020

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powi…

24 Wrz 2020 Ogłoszenia/Komunikaty