Ikona BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

25 wrzesień 2020

Za nami Piknik Modelarski

Modele samolotów przy pasie startowym Modele samolotów przy pasie startowym fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

Koło Modelarzy w Radzyniu Podlaskim oraz Klub Modelarski „Ikar & Dedal” w Chełmie zorganizowało w ubiegły weekend (29-30 sierpnia br.) VII Piknik Modelarski.

Na terenie trawiastym przy ul. Płudzińskiej w Radzyniu przygotowano pas startowy dla modeli samolotów: akrobacyjnych, szybowców, śmigłowców, a także dronów i małych pojazdów kołowych. Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu pokazali swoje umiejętności w pilotowaniu bezzałogowców, a także brali udział w licznych konkurencjach. Odbyła się również wystawa modeli samolotów, a także motocykli retro. Elementem kulminacyjnym pierwszego dnia pikniku był pokaz lotu akrobacyjnego w rytm muzyki, a także rozdanie pucharów dla najlepszych pilotów.

W niedzielę uczestnicy odbywali rekreacyjne przeloty swoimi modelami.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 01 wrzesień 2020 19:36

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu - 29.09.2020

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powi…

24 Wrz 2020 Ogłoszenia/Komunikaty