Ikona BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

25 wrzesień 2020

Dotacja rządowa już na koncie Powiatu Radzyńskiego

Premier RP Mateusz Morawiecki wręcza czek Staroście Radzyńskiemu Szczepanowi Niebrzegowskiemu Premier RP Mateusz Morawiecki wręcza czek Staroście Radzyńskiemu Szczepanowi Niebrzegowskiemu fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Czek, który otrzymał Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski z rąk Premiera RP Mateusza Morawieckiego został przekazany do budżetu Powiatu. Kwota 4 582 751 złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Samorządowych pozwoli sfinansować planowane przez Powiat Radzyński inwestycje.

Zarząd Powiatu składa podziękowanie Premierowi RP Mateuszowi Morawieckiemu oraz Wojewodzie Lubelskiemu Lechowi Sprawce za przekazane środki, które zostaną spożytkowane dla dobra mieszkańców Powiatu Radzyńskiego.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 03 wrzesień 2020 11:30

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu - 29.09.2020

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powi…

24 Wrz 2020 Ogłoszenia/Komunikaty