Dotacja rządowa już na koncie Powiatu Radzyńskiego

Premier RP Mateusz Morawiecki wręcza czek Staroście Radzyńskiemu Szczepanowi Niebrzegowskiemu Premier RP Mateusz Morawiecki wręcza czek Staroście Radzyńskiemu Szczepanowi Niebrzegowskiemu fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Czek, który otrzymał Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski z rąk Premiera RP Mateusza Morawieckiego został przekazany do budżetu Powiatu. Kwota 4 582 751 złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Samorządowych pozwoli sfinansować planowane przez Powiat Radzyński inwestycje.

Zarząd Powiatu składa podziękowanie Premierowi RP Mateuszowi Morawieckiemu oraz Wojewodzie Lubelskiemu Lechowi Sprawce za przekazane środki, które zostaną spożytkowane dla dobra mieszkańców Powiatu Radzyńskiego.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 03 wrzesień 2020 11:30

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa