Za nami Powiatowy Samorządowy Turniej Strzelecki

Podczas turnieju strzeleckiego Podczas turnieju strzeleckiego fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera
(1 Głos)

24 września br. od godziny 10.00 na strzelnicy we Wrzosowie reprezentanci pięciu samorządów rywalizowali ze sobą o miano najlepszych strzelców z broni palnej krótkiej i długiej.

Dla niektórych uczestników było to pierwsze spotkanie z tą dyscypliną sportu, a inni mogli rozwinąć skrzydła i pokazać swoje umiejętności strzeleckie. W wydarzeniu uczestniczyli reprezentanci: Powiatu Radzyńskiego na czele z Wicestarostą Michałem Zającem, Gminy Ulan-Majorat z Wójtem Jarosławem Koczkodajem, Gminy Wohyń z Wójtem Tomaszem Jurkiewiczem, Gminy Komarówka Podlaska z reprezentantem Tomaszem Klimiukiem oraz Gminy Borki z Wójtem Radosławem Sałatą. Każdy z uczestników oddał po 10 strzałów z dwóch broni. 8 najlepszych trafień wszystkich zawodników dawało sumę punktów całej drużyny.

Oto wyniki turnieju strzeleckiego:

Miejsce na podium:

Samorząd:

Liczba punktów:

1.

Gmina Wohyń

405

2.

Powiat Radzyński

357

3.

Gmina Borki

345

4.

Gmina Ulan Majorat

296

5.

Gmina Komarówka Podlaska

267

Organizatorem Powiatowego Samorządowego Turnieju Strzeleckiego była Gmina Borki przy wsparciu finansowym Powiatu Radzyńskiego. Wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

Ostatnio modyfikowany piątek, 25 wrzesień 2020 09:56

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"