IX Dni z Aniołami

Ilustracja "Dni z Aniołami" Ilustracja "Dni z Aniołami" fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

2 października br. o godzinie 10.00 w Parafii Świętej Anny w Radzyniu Podlaskim odbyły się IX Dni z Aniołami w Radzyńskiej Krainie Serdeczności. Coroczne obchody zostały dofinansowane ze środków Powiatu Radzyńskiego.

Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą odprawioną przez księdza proboszcza Henryka Ocha. Liturgię uświetnił chór złożony z nauczycieli i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim. Bezpośrednio po mszy świętej wykład na temat historii kaplicy Aniołów Stróżów wygłosiła dr Joanna Kowalik.

W skład zaplanowanych działań w ramach realizacji projektu „Warsztaty kultury i sztuki” wchodzą jeszcze zajęcia: haftu tradycyjnego, twórczości plastycznej, wykonywania tradycyjnych ozdób świątecznych oraz kulinarne.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 08 październik 2020 09:11

W upał chrońmy się przed słońcem

20 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Radzyński Kiermasz Sztuki i Rękodzieła "Kozirynek"