Informacja na temat obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym

Budynek Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim Budynek Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
Czytaj 845 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

W związku  z obecną sytuacja epidemiczną, od dnia 19 października 2020 r. zamknięte zostają budynki Starostwa dla wizyt Klientów. Kasa urzędu pozostaje czynna.

Niezbędną dokumentację dotyczącą prowadzonych postępowań mogą Państwo dostarczyć za pośrednictwem poczty na adres: pl. I. Potockiego 1, 21- 300 Radzyń Podlaski lub platformy ePUAP (adres skrytki: /2ej2f6l6af/SkrytkaESP). Osobiście przesyłki można pozostawić w przedsionku budynku głównego przy Pl. Potockiego 1 i budynku przy ul. Gwardii 4 – korespondencja do Wydziału Komunikacji i Dróg Publicznych.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną.


 
Do Państwa dyspozycji pozostaje numer ogólny do urzędu 83 352 74 00, faks 83 352 74 02, oraz telefony i adresy e-mail do poszczególnych wydziałów:

  • Wydział Komunikacji i Dróg Publicznych (rejestracja pojazdu, zgłoszenie zbycia, wydawanie praw jazdy, itp.) tel. 83 352 74 08 lub 83 352 74 14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami:

 wyrysy, wypisy tel. 83 352 74 05, wydawanie map – tel. 83 352 73 07;

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wydział Architektury i Budownictwa 83 352 73 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wydział Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Gospodarki Wodnej, tel.: 83 352 74 13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta, 83 352 73 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe do wszystkich wydziałów znajdziecie Państwo na stronie BIP Starostwa Powiatowego: www.spradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

Zachęcamy do załatwiania swoich spraw w urzędzie korzystając z usług elektronicznych. Mając podpis elektroniczny, poprzez internet można m. in:

  • Zarejestrować pojazd,
  • Zgłosić zbycie / nabycie,
  • Złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy
  • Złożyć wniosek o wymianę prawa jazdy
  • Pobrać wypis/wyrys oraz mapy geodezyjne

Wszystkie formularze są dostępne na stronie internetowej BIP Starostwa Powiatowego www.spradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim od 19 października 2020 r.(do odwołania) świadczona jest tylko za pomocą środków porozumiewania się na odległość (telefon, poczta elektroniczna lub komunikator internetowy).

Więcej informacji oraz kontakt do prawników w zakładce "Nieodpłatna pomoc prawna".

Ostatnio modyfikowany czwartek, 26 listopad 2020 11:09

Najczęściej czytane

Dzień Pielęgniarek

Dzień Pielęgniarek

12 Maj 2021 Wiadomości ze Starostwa

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu