ZDP zachęca do zakupu drewna

Drewno Drewno pixabay.com
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Informujemy, że Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim ogłosił w dniu 16 listopada pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż drewna pozyskanego z wycinki drzew rosnących w pasie drogowym drogi powiatowej nr 1228L stanowiących własność Powiatu Radzyńskiego. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż drewna w ilości 72,15 m3.

Asortyment drewna stanowi drewno mieszane różnych gatunków. W przeważającej części jest to dąb. Cena wywoławcza ww. drewna wynosi 41 648,90 zł brutto. Drewno podlega sprzedaży w całości. Sprzedający nie przewiduje składania ofert częściowych.

Warunki przetargu:

• Przetarg zostanie przeprowadzony w formie pisemnego przetargu ofertowego nieograniczonego.
  • W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne,

Warunkiem udziału w przetargu jest złożenie pisemnej oferty w terminie do dnia 30 listopada 2020 r., do godz. 10:00. Oraz wpłacenie wadium w wysokości 2000,00 zł na konto Zarządu Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim w Banku Spółdzielczym w  Radzyniu Podlaskim nr 80 8046 0002 2001 0000 6099 0005.

Więcej informacji na temat przetargu znajduje się na stronie internetowej Zarządu Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim https://zdpradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl w zakładce „Budżet i przetargi”.

Zapraszamy do składania ofert na zakup przedmiotowego drewna.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 17 listopad 2020 12:25