Trwają prace nad utwardzaną drogą w Rozwadowie

Na terenie budowy drogi w Rozwadowie Na terenie budowy drogi w Rozwadowie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Przebudowa drogi powiatowej nr 1217L rozpoczęła się w październiku 2020 roku. W pierwszym etapie wykonano remont odcinka o długości około 500 metrów bieżących. Zakres robót obejmował wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego dolomitowego (frakcji 0-31,5). W tym celu zakupiono 585 ton kruszywa o wartości niecałe 37 tysięcy złotych. Koszt pierwszego etapu wyniósł 42 tysiące 252 złotych 87 groszy.

W drugim etapie, którego zakończenie nastąpi 16 grudnia 2020 r. zaplanowano remont odcinka o długości około 800 m.b. W tym celu zakupiono kruszywo o wartości prawie 56 tysięcy złotych brutto. Szacowana wartość realizacji drugiego etapu wyniesie ok. 70 tysięcy złotych.

Zarówno w pierwszym jak i drugim etapie koszty materiału i sprzętu zostaną sfinansowane w systemie 50/50 przez Powiat Radzyński i Gminę Ulan-Majorat. Pozostałe koszty związane z inwestycją tj.: obsługa geodezyjna, nadzór inwestorski, dokumentacja i kierownictwo robót zapewnia Powiat Radzyński.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 08 grudzień 2020 10:46

30 dni na zgłoszenie, zarejestrowanie, zawiadomienie!

30 dni na zgłoszenie, zarejestrowan…

20 Sty 2021 Ogłoszenia/Komunikaty

Platforma Żywnościowa