Zarząd Dróg Powiatowych zachęca do zakupu drewna

Drewno Drewno pixabay.com
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Informujemy, że w związku z nierozstrzygnięciem przetargu z 16 listopada br. Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim powtórnie ogłosił pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż drewna pozyskanego z wycinki drzew rosnących w pasie drogowym drogi powiatowej nr 1228L stanowiących własność Powiatu Radzyńskiego. Drewno podzielono na dwa asortymenty. W pierwszym znalazło się drewno gat. dąb w ilości 45,21 m³. Drugi asortyment to drewno pozostałych gatunków w ilości 26,04 m³.

Cena wywoławcza za drewno gatunku dąb wynosi  24 865,50 zł brutto. Natomiast cenę wywoławczą za drewno pozostałych gatunków ustalono na poziomie 4 041,00 zł. Jednocześnie przewidziano możliwość składania ofert częściowych.

Warunki przetargu:

• Przetarg zostanie przeprowadzony w formie pisemnego przetargu ofertowego nieograniczonego,
  • W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne.

Warunkiem udziału w przetargu jest złożenie pisemnej oferty w terminie do 28 grudnia 2020 r. do godz. 10:00 oraz wpłacenie wadium w wysokości 1500,00 zł w przypadku złożenia oferty na zakup drewna gat. dąb lub 500,00 zł za złożenie oferty na zakup pozostałych gatunków drewna na konto Zarządu Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim w Banku Spółdzielczym w Radzyniu Podlaskim nr 80 8046 0002 2001 0000 6099 0005.

Więcej informacji na temat przetargu znajduje się na stronie internetowej Zarządu Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim https://zdpradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl w zakładce „Budżet i przetargi”.

Zapraszamy do składania ofert na zakup przedmiotowego drewna.

Ostatnio modyfikowany piątek, 11 grudzień 2020 12:30
Więcej z kategorii: Kondolencje »

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…