Organizacja szczepień przeciwko COVID-19

Pielęgniarka w maseczce Pielęgniarka w maseczce Pielęgniarka w maseczce
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

NFZ Informuje, że nastąpiły zmiany w harmonogramie realizacji szczepień pracowników sektora ochrony zdrowia. Data przyjmowania zgłoszeń personelu sektora ochrony zdrowia przez szpitale węzłowe uległa zmianie z 20 grudnia na 28 grudnia 2020 r.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim, w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, został wyznaczony (jako tzw. szpital węzłowy) do prowadzenia punktu szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz aptek. Zgodnie z Programem pierwszy etap szczepień obejmie pracowników sektora ochrony zdrowia (m. in. lekarze, lekarze dentyści, felczerzy, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy i zatrudnienia).

W związku z powyższym pracodawcy ww. podmiotów powinny zgłosić chęć wykonania szczepienia swoich pracowników Punkcie Szczepień przeciwko COVID-19 w SPZOZ w Radzyniu Podlaskim.

1. Zgłoszenie pracowników następuje poprzez dostarczenie do SPZOZ w Radzyniu Podlaskim do 28 grudnia 2020 r. listy pracowników opatrzonej pieczęcią nagłówkową podmiotu (zawierającą nazwę, adres, NIP, REGON podmiotu) oraz podpisem (imię i nazwisko) osoby reprezentującej podmiot (zgodnie z odrębnymi dokumentami lub posiadającymi stosowne upoważnienie / pełnomocnictwo – w przypadku pełnomocnictwa/upoważnienia należy je dostarczyć wraz z ww. listą) zawierającej następujące dane osoby zgłaszanej do szczepienia: imię i nazwisko, numer PESEL, oznaczenie „pracownik medyczny/niemedyczny”, miejsce pracy.
  2. Zgłoszenie sporządzone w wersji papierowej / nieedytowalnego pliku cyfrowego, np. PDF / lub cyfrowego skanu dokumentu należy dostarczyć: pocztą na adres: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim, ul. Wisznicka 111, 21-300 Radzyń Podlaski (korespondencja musi wpłynąć do daty wskazanej w  pkt. 1) lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  1. Każda osoba wyrażająca chęć szczepienia jest zobowiązana – wraz ze swoimi danymi osobowymi, za pośrednictwem pracodawcy lub samodzielnie – przekazać do SPZOZ w Radzyniu Podlaskim podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SPZOZ w Radzyniu Podlaskim w procesie organizacji i realizacji szczepień przeciwko COVID-19. Dokument powinien być sporządzony w wersji papierowej i dostarczony do SPZOZ w Radzyniu Podlaskim niezwłocznie po wyrażeniu chęci na szczepienie.
mgr Dorota Gajownik, Koordynator ds. Szczepień przeciw COVID-19 SPZOZ
Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 21 grudzień 2020 11:51
Pobrane elementy:

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa