30 dni na zgłoszenie, zarejestrowanie, zawiadomienie!

Samochód z wykrzyknikiem Samochód z wykrzyknikiem Michał Maliszewski
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim przypomina, że:

• Właściciel zakupionego od 1 stycznia 2021 r. zarejestrowanego już w kraju pojazdu ma obowiązek dokonania zgłoszenia nabycia w terminie 30 dni od momentu zakupu pojazdu.
  • Właściciel zakupionego od 1 stycznia 2021 r. pojazdu sprowadzonego z terenu Unii Europejskiej ma obowiązek zarejestrowania pojazdu w kraju w terminie 30 dni od momentu sprowadzenia pojazdu do kraju.
  • Osoba, która dokonała zbycia pojazdu zarejestrowanego w kraju, od dnia 1 stycznia 2021 r. ma obowiązek zawiadomić o tym fakcie starostę w terminie 30 dni od momentu zbycia pojazdu.

Dariusz Bilski, Kierownik Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa