ZSP uczestniczy w akcji "Szkoła Pamięta"

Kalendarium Kalendarium ZSP
Opublikowane w Oświata

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim bierze udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła Pamięta”. Celem tej inicjatywy jest upamiętnienie ważnych rocznic i postaci historycznych oraz zwrócenie uwagi na historię Małych Ojczyzn i lokalnych bohaterów. Tegoroczna edycja, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, koncentruje się przede wszystkim na działaniach wirtualnych i multimedialnych.

W ramach akcji #SzkołaPamięta ZSP stworzyło wirtualne kalendarium, dostępne na stronie szkoły pod linkiem: http://zspradzyn.pl/zespol-szkol-ponadpodstawowych-w-radzyniu-podlaskim-bierze-udzial-w-akcji-szkola-pamieta-zorganizowanej-przez-ministerstwo-edukacji-i-nauki/. Zamieszczone tam materiały przypominają ważne rocznice z historii Polski oraz postaci blisko związane z naszym regionem. W następnych miesiącach szkoła będzie kontynuowała swoje działania, zamieszczając kolejne ciekawe graficznie opracowania. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z kalendarium.

Koordynatorkami Akcji ”Szkoła Pamięta” w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim są: Pani Kamila Szyszko – nauczycielka historii i Pani Agnieszka Frączek – nauczycielka informatyki.

Dzień Pielęgniarek

12 Maj 2021 Wiadomości ze Starostwa