Artur Barciś Show w Radzyniu

Artur Barciś na scenie ROK Artur Barciś na scenie ROK Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

Radzyński Ośrodek Kultury zaprosił na pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i lubianym aktorem – Arturem Barcisiem. Zaprezentował on show, podczas którego w zabawny, ale nie schlebiający tanim gustom sposób odsłonił kulisy swojego aktorskiego życia. Piosenki o dykcji, tremie czy aktorskich „sypkach” uzupełnił anegdotami zza kulis teatru i filmu.

Artur Barciś do zabawy wciągnął również publiczność, która złamała sobie języki, próbując zaśpiewać wraz z aktorem refren piosenki o dykcji. Była też część bardziej refleksyjna dotycząca szczęścia (lub nie.…) w zawodzie aktora (piosenka „Halabardnicy”) oraz tego, jak trudno jest „zagrać siebie”. Show w Radzyniu do pewnego stopnia był improwizowany, dzięki czemu widzowie stali się uczestnikami wyjątkowego zdarzenia. Zapraszamy do fotogalerii z tego wydarzenia.

Podczas występu Artura Barcisia w Radzyniu przeprowadzona została zbiórka do puszek na rzecz Antosi Bober – niespełna dwuletniej dziewczynki z Radzynia, która zmaga się z rzadką chorobą serca. Ponadto odbyła się licytacja grafiki przygotowanej przez aktora, za którą nabywca zapłacił 500 zł.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 09 marzec 2021 19:04

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty