Ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowej

Ikona informacyjna Ikona informacyjna pixabay.com
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
Czytaj 1071 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

OGŁOSZENIE
ZARZĄDU POWIATU RADZYŃSKIEGO
z dnia 11 marca 2021 r.

Zgodnie z art. 15 ust. 2a, 2b, 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz. 1057, z późn.zm.) Zarząd Powiatu Radzyńskiego zaprasza:

 1. Organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ww. ustawy do zgłaszania kandydatów do komisji konkursowej opiniującej oferty organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania sportu, upowszechniania kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz promocji zdrowia.
 • Kandydatów należy zgłaszać w formie pisemnej – na formularzu zgłoszeniowym kandydata organizacji pozarządowej lub podmiotu wymienionego w art. 3. ust. 3 na członka komisji konkursowej w otwartych konkursach ofert organizowanych przez Powiat Radzyński w 2021 r.  - do dnia 25.03.2021 r. do godz. 15:30 (decyduje data wpływu do urzędu) z dopiskiem na kopercie "Kandydat do komisji konkursowej” na adres:
  Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim,
  21-300 Radzyń Podlaski
  Pl. I. Potockiego 1
  Punkt
   Informacyjny (parter)
  lub w formie elektronicznej do dnia 25.03.2021 r. do godz.15:30  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Formularz dostępny jest na stronie powiatradzynski.pl, pod linkiem: https://powiatradzynski.pl/images/dokumenty/ngo/formularz-zgloszeniowy-kandydata-do-komisji.docx
 • Do zadań komisji konkursowej będzie należała opiniowanie ofert
  z uwzględnieniem kryteriów ogłoszonego konkursu,  oraz rekomendowanie zaopiniowanych ofert Zarządowi Powiatu Radzyńskiemu, który podejmuje ostateczną decyzję o  podziale środków finansowych.
 • Przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ww. ustawy za pracę w komisji konkursowej nie pobierają wynagrodzenia.
 • W skład komisji konkursowej mogą wchodzić osoby wskazane przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 z wyłączeniem osób wskazanych przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 , biorące udział w konkursie. 
 • Ostatnio modyfikowany piątek, 12 marzec 2021 08:33

  Najczęściej czytane

  Kolejny krok w zakresie budowy budynku Urzędu Skarbowego

  Kolejny krok w zakresie budowy budy…

  01 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa

  Kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu radzyńskiego

  Kwalifikacja wojskowa na terenie po…

  29 Lut 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

  Uchwała Nr 54/24 Zarządu Powiatu Radzyńskiego z dnia 28 lutego 2024 roku w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radzyniu Podlaskim

  Uchwała Nr 54/24 Zarządu Powiatu Ra…

  28 Lut 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

  Lubelskie.pl

  logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
  Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu