Powołanie Dyrektora ZSP do Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim dr Grażyna Dzida Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim dr Grażyna Dzida fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Oświata

Z dumą informujemy o powołaniu, zarządzeniem MEiN z dnia 25 lutego 2021 r. w sprawie powołania Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych, dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim dr Grażyny Dzidy do Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych przez Ministra Edukacji i Nauki dr hab. Przemysława Czarnka prof. KUL.

Celem Rady jest wspieranie Ministra Edukacji i Nauki oraz Kuratorów Oświaty w konsultowaniu proponowanych zmian w kształceniu zawodowym, tworzenie i opiniowanie rozwiązań organizacyjno-prawnych ukierunkowanych na dostosowanie szkolnictwa branżowego i technicznego do potrzeb polskiej gospodarki oraz promowanie szkolnictwa zawodowego, w szczególności w środowisku pracodawców.

Pani Dyrektor ZSP gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Hanna Niewęgłowska

Powołanie

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…