Trwają prace przygotowawcze przed termomodernizacją budynku Starostwa Powiatowego

Budynek Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim Budynek Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

22.04.2021 r. Powiat Radzyński zawarł umowę z Firmą „POL-BUD” Jacek Poleszak, która wygrała przetarg na wykonanie termomodernizacji budynku użyteczności publicznej Powiatu Radzyńskiego – Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, a tym samym wykonanie robót budowlanych: „Projekt docieplenia elewacji i dachu, wymiany stolarki, wymiany instalacji CO, CWU i oświetlenia oraz montaż instalacji wentylacji mechanicznej”.

6 maja br. teren budowy został przekazany wykonawcom tej inwestycji. Firma POL-BUD ma 9 miesięcy na wykonanie zadania od daty zawarcia umowy.

Przedmiotem zadania są roboty budowlane polegające na wykonaniu prac budowlanych termomodernizacyjnych, budynku Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim położonego przy pl. Potockiego 1, zakwalifikowanych do dofinansowania wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi oraz wykonanie prac budowlanych będących niekwalifikowanymi do dofinansowania. Obiekt trzykondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 1186,60m2 i kubaturze 3479,09 m3. Prace zostały podzielone na dwa zadania:

Zadanie nr 1 – termomodernizacja budynku użyteczności publicznej tj. Starostwa Powiatowego

Zadanie nr 2 – remont pomieszczeń biurowych w Starostwie Powiatowym.

Całkowity koszt inwestycji to: 1 294 744, 32 zł z czego dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego wynosi 85% kosztów kwalifikowalnych.

Logotypy

Ostatnio modyfikowany czwartek, 20 maj 2021 13:04

Sprawozdanie z pracy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

Sprawozdanie z pracy Samodzielnego …