Nabór na rodziców zastępczych

Nabór na rodziców zastępczych Zdjęcie poglądowe: Pixabay
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim prowadzi nabór kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej!

Jeżeli chcesz otoczyć opieką i miłością dziecko osierocone lub osamotnione, które marzy, by dorastać w rodzinie, zgłoś się. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim- Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w powiecie radzyńskim prowadzi stały nabór kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej, którzy gotowi są podjąć opiekę nad pokrzywdzonymi przez los dziećmi. Dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich rodzinach, jest ciągle bardzo dużo. Oczekują one na rodziny, które chciałyby je przyjąć i obdarować ciepłem rodzinnym.

Osoby chętne powinny zgłosić się osobiście w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim ul. Lubelska 5 lub pod numerem telefonu 83 352 72 66 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Więcej z kategorii: Spotkanie otwarte NGO »